+ 372 600 0199

info@geenitestid.ee

OÜ myInnerGo

Mäealuse 4, 12618, Tallinn, Eesti

Jälgi meid
 

Testid

Geenitestide labor  >  FiguraGen Weight geenitest

FiguraGen Weight geenitest

(11 arvustused)

139,00

Kas teadsid, et geenid mõjutavad kehakaalu 40-70% ulatuses? Geneetikute ja toitumisspetsialistide koostöös on välja töötatud FiguraGen Weight geenitest, mis aitab tervislikult toituda ja efektiivsemalt kaalu alandada ning kontrolli all hoida. Testis analüüsitakse geneetilisi variatsioone, mis on seotud ülekaalulisuse riski, ainevahetuse eripärade, isude ja maitse-eelistuste eripärade ning füüsilise treeningu mõjuga kehakaalule.

FiguraGen Weight geenitestist

Geneetikute ja toitumisspetsialistide koostöös on välja töötatud FiguraGen Weight geenitest, mis aitab tervislikult toituda ja efektiivsemalt kaalu alandada ning säilitada. Testis analüüsitakse 30 geneetilist variatsiooni 27 geenis, mis on seotud ülekaalulisuse riski, ainevahetuse eripärade ja füüsilise treeningu mõjuga kehakaalule.


Analüüsitavad geenid: FTO, UCP1, UCP2, CPLX3, CYP1A1, CYP1A2, GCKR, ADORA2A, MC4R, TNF-alfa, APOA2, INSIG2, LPL, ADRB2, ADRB3, PLIN1, PPARG, TFAP2B, TCF7L2, APOA5, IL-6, BDNF, ADIPOQ, TAS1R3, TAS1R2, TAS1R1


Tutvu näidisvastusega: NÄIDISVASTUS


 

FiguraGen Weight aitab:

 • teada saada kaalutõusu riskid
 • leida geneetiliselt sobiva dieedi (tasakaalustatud dieet, kõrge valgusisaldusega dieet, madala rasvasisaldusega dieet, vähendatud süsivesikute sisaldusega dieet, Vahemere dieet)
 • teada saada, kuidas sinu keha erinevaid toitaineid omastab ja leida sinu keha jaoks sobiva makrotoitainete (rasvade, valkude ja süsivesikute) osakaalu menüüs
 • hinnata treeningu mõju ja kalorite piiramise toimet kehakaalule
 • teada saada isu ja toidueelistuse eripärad (kas näiteks suure magusaisuga on seotud geenid?)
 • geenitesti raport sisaldab lisaks toitumissoovitustele ka analüüsi andmete põhjal koostatud sobiva kaloraažiga 3-päeva näidismenüüd

Geneetiliselt sobiva toitumisviisi määramisest on kasu nii neile, kes on hädas kaaluga, kui ka neile, kellel kaaluprobleeme ei esine, kuid on huvi oma tervise ja geneetiliste iseärasuste vastu. Oma eripärade ja riskide tundmine aitab teha targemaid ja tervislikumaid valikuid.

 

FiguraGen Weight geenitesti raport koosneb 3 osast:

✔️KEHAKAALU KONTROLL

 • ülekaalulisuse risk
 • vööümbermõõdu suurenemise risk
 • treeningu mõju kehakaalule
 • kehakaalu jojo-efekt
 • kalorite piiramise toime kehakaalule

✔️AINEVAHETUS JA TOITAINED

 • süsivesikute mõju
 • üldine rasvade mõju
 • valkude mõju
 • küllastumata rasvade mõju
 • põhiainevahetuse energiakulu

✔️ISUD JA MAITSE-EELISTUSED

 • kofeiini tarbimine
 • magusaeelistus
 • umami maitse tajumine
 • täiskõhutunde tekkimine

Kõik osad on omakorda pikalt ja põhjalikult lahti seletatud ning analüüsi tulemuse põhjal on koostatud praktilised soovitused, kuidas oma elustiili ja toitumisharjumusi paremuse poole muuta.

 

Personaalsetest soovitustest leiad vastused küsimustele:

 • Milline on Sinu kehamõõtude ja geneetilise riski suhe?
 • Mis on Sinu jaoks tähtsam – kas süüa vähem või liikuda rohkem?
 • Kui palju peaksid sööma ehk milline on sinu keha ja eesmärkide jaoks sobilik optimaalne päevane energiavajadus?
 • Kui palju peaksid trenni tegema?
 • Milline dieet sulle kõige paremini sobib?
 • Mida peaksid teadma kehakaalu kõikumisest?

Geenitesti raport sisaldab endas ~40 lehekülge põnevaid teadmisi oma geenidest ja selle põhjal koostatud praktilisi nõuandeid ja näidismenüüd.

Teadusuuringud näitavad, et DNA dieet on hea kaaluabi!

11 arvustust tootele FiguraGen Weight geenitest

 1. Tiina L

  Tänu geenitesti tegemisele sain teada, et mulle sobib Vahemere dieet ehk peaksin rohkem tarbima küllastumata rasvu. Varem olin ma kõiksugu rasvu pigem vältinud. Peale testi tegemist muutsin oma menüüd ja tunnen ennast nüüd paremini ning ka kaalunumber on väiksemaks läinud. Ei tunne enam pidevat vajadust kogu aeg midagi külmkapist haarata, kuna täiskõhu tunne püsib kauem. Soovitan kõigile!

 2. Kristiina

  Jäin väga rahule 🙂

 3. Ivo

  Väga huvitav ja põhjalik lugemine. Proovin kindlasti oma harjumusi muuta.

  Eks lähikuudel ole näha, kas reaalset kasu ka on,

 4. Getter

  Sain õige mitmes toitumisalases kahtluses kinnitust ning üritan oma toitumises oma geenide eripärast juhinduda.

 5. Pirjo

  Väga kasulik info ja põnev lugemine.

 6. Meribel M.

  Olen poole oma elust kaaluprobleemiga võidelnud ja tulutult erinevaid dieete proovinud. Kuigi esialgu kahtlesin, kas tellida test või mitte, siis nüüd võin öelda, et see oli seda väärt, sest nendest soovitustest on ka reaalselt kasu olnud.

 7. Karmen K

  Aitäh! Sain ülipalju motivatsiooni, et oma toitumisharjumusi muuta.

 8. karmenkingo

  Jäin testiga väga rahule. Sain palju huvitavat enda kohta teada. Suureks üllatuseks oli, et peaksin just high carb-low fat dieeti jälgima. Varasemalt just üritasin süsivesikuid vältida. Trenni seisukohalt ka hea nõuanne, et vajalik on just mitmekesine treening nii jõutrenni, kui ka cardio näol. Soovitan!

 9. Kairi

  Tellisin 2021.aastal elukaaslasega FiguraGen weight geenitesti. Üllatas, et meil olid päris paljud soovitused ning eeldused sarnased, mis muudavad mugavamaks toitumise ja liikumise. Need lehed printisime välja ning on köögis kogu aeg silme ees. Figurageni testi puhul meeldis mõlemale see, et saime tutvuda näidisega enne tellimist – eriti, kuna tegemist pole väga soodsa teenusega. See andis kindla eelise teiste pakkujate ees.

  Lisaks sain teada, et geenide järgi ongi mul kalduvus kehakaalu kõikumiseks, s.o jo-jo efekt. Alates teismeeast ongi see nii olnud – kaal olnud kõrge, madalam, väga kõrge ja siis madalam. Seejuures ei ole see alati olnud seoses treeningumahu või toitumisega 100%-selt. Kuigi jätkan tervislikku ja mitmekülgset toitumist, treenin endale mugavatel aladel ning vahel ka patustan, siis enam niipalju end ei tee maha, kui tulemused pole nii kiired, kui need võiksid olla.

 10. Monika (toote omanik)

  Põhjalik tagasiside toitumise kohta. Sain teada, et sobib rasvavaba dieet, see oli avastus minu jaoks… Püüan järgida saadud soovitusi, hetkel on veel vara rääkida trastilistest muutustest. Peale sööki ei ole enam puhitusi ning teadlikud toiduvalikud on rikastanud minu elu.

 11. piret.martinov (toote omanik)

  Tagasisidet geenitesti kohta.
  Sain teada, et toitun juba suurel määrel nendest toitudest, mis nüüd ka testiga mulle sobilikuks osutusid. Sain aga ka teada, mida võiksin oma menüüs rohkem tarbida. Olen asunud teadlikumalt neid aineid poest otsima. Kõhus toimus algselt väikestviisi sulin ja mulin ja ilmselt mittevajalik heideti kärmemini välja kui varasemalt. Enesetunne on justkui kergem, kuigi kaalunumber on alanenud vaid veidi, kuid siiski. Jätkan ikka soovitatud menüüdega, vahest kombineerin ja loodan, et enesetunne paraneb veelgi. Test andis mulle kindlust, et mitmed toiduained, mis on mulle kuidagi iseenesest meeldivamad ja eelistan neid tarbida on siis nüüd saanud ka kinnitust, et sobivad hästi mu toidulauale.
  Tänan kogemuse ja teadmiste eest!

Show reviews in all languages (12)

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sulle võib meeldida ka…