+ 372 600 0199

info@geenitestid.ee

OÜ myInnerGo

Mäealuse 4, 12618, Tallinn, Eesti

Jälgi meid
 

Müügitingimused

Geenitestide labor  >  Müügitingimused

Veebipoe GEENITESTID.EE (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ MYINNERGO (registrikood 12735132), asukohaga Mäealuse 4/1, 12168, Tallinn.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

Kauba saatmiskulud on kuvatud saatmisviisi juures.

Kasutades Omniva pakiautomaadi teenust jõuavad Eesti-sisesed saadetised üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-3 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest.

Kasutades tasuta Omniva maksikirja varianti, võib testi tegemise komplekti kohalejõudmine aega võtta kuni 10 tööpäeva.

Taganemisõigus

Me loodame, et meie geenitestide ostmisel astusite tubli sammu parema tervise poole. Kui aga leiate, et ostetud kaup ei sobi, võite selle 14 päeva jooksul tagastada.

Palun pange tähele, et hügieenikaalutlustel ei tohi geenitesti tegemise tarvikute pakendid olla avatud. Tagastatav kaup peab sisaldama kõiki kauba pakendis sisaldunud esemeid.

Võlaõigusseaduse § 53 lõike 4 punkt 41 tulenevalt ei kuulu tagastamisele (st kaotatakse taganemisõigus) avatud pakendiga, kasutatud või rikutud (sh rikutud pakend) tooted. Erandiks on olukorrad, kui

a) pakend on saanud kahjustada transpordi käigus ning toote kättesaamisel kullerteenuse vahendusel või postiasutuses on tehtud vastav märge saatelehele või

b) pakiautomaati saabunud kauba vastuvõtmisel olete viivitamatult teatanud geenitestid.ee e-posti aadressile info@geenitestid.ee, et saabunud kaup on vigastatud pakendiga.

Taganemistähtaeg lõpeb 14 päeva möödumisel alates päevast, mil olete saanud asja füüsiliselt enda valdusesse.

Taganemisõiguse kasutamiseks teavitage meid oma otsusest taganeda kõnesolevast lepingus ühel nimetatud viisidest:

a) e-kirja teel info@geenitestid.ee

b) saates selle postiga aadressil myInnerGo OÜ, Mäealuse4/1, 12168, Tallinn.

Taganemisavaldus võib olla kirjutatud vabas vormis.

Taganemisõiguse kasutamise tähtajast kinnipidamiseks piisab, kui saadate teate taganemisõiguse kasutamise kohta ära enne taganemistähtaja lõppu.

Lepingust taganemise tagajärjed

Kui Te taganete kõnesolevast lepingust, tagastame Teile kõik saadud maksed (välja arvatud täiendavad kulud, mis tulenevad Teie valitud kättetoimetamise viisist, mis erineb meie pakutud kõige odavamast tavapärasest kättetoimetamise viisist) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel.

Teeme nimetatud tagasimaksed kasutades sama makseviisi, mida kasutasite makse tegemiseks, välja arvatud juhul, kui olete sõnaselgelt andnud nõusoleku teistsuguse makseviisi kasutamiseks; igal juhul ei kaasne Teile sellise maksete tagastamisega teenustasu ega muud kulu.

Tagastatav asi tuleb peale taganemisavalduse esitamist üle anda või saata aadressil myInnerGo OÜ, Mäealuse 4/1, 12168, Tallinn viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel päevast, mil taganemisavalduse esitasite. (Tagasisaatmise kulu tasub ostja.)

Võime keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni oleme lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või olete esitanud tõendid asja tagasisaatmise kohta.

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale. Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 5 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid logistika- ja veoteenust pakkuvatele ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks soovi avaldanud andes teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@geenitestid.ee või helistada telefonil 6000199.

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole (vaata siit).

 

myInnerGo OÜ

Kommentaare pole

Sorry, the comment form is closed at this time.