+ 372 600 0199

info@geenitestid.ee

OÜ myInnerGo

Mäealuse 4, 12618, Tallinn, Eesti

Jälgi meid
 

Privaatsuspoliitika

Geenitestide labor  >  Privaatsuspoliitika

Geenitestid.ee omanik on myInnerGo OÜ. Oleme võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust ning suhtume sellesse väga tõsiselt. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist.

Meie privaatsuspoliitika hõlmab kõiki meie teenuseid ning iga teenuse kasutamine vajab nõustumist ning iga (ja kõigi) teenus(t)e kasutamisel moodustub Teie ja myInnerGo vahel automaatselt kokkulepe/nõustumine.

Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega. Leia veidi aega ja tutvu meie privaatsuspõhimõtetega.

 

Isikuandmete kogumine ja kasutamine

Isikuandmed on andmed, mida geenitestid.ee kogub üksikisikuga sõlmitud lepingu täitmisel või temaga ühenduse võtmiseks.

Me kogume infot, kui Te registreerite end meie lehel, esitate tellimuse, kasutate meie teenust, sisestate sooduskoodi või tellite endale uudiskirja.

Kliendi isikuandmete kogumine võib toimuda alljärgnevatel viisidel:

  • kontaktandmete (sh Teie nimi, isikukood, postiaadress, telefoninumber, e-posti aadress, eelistatud kontakteerumisviis) esitamisel meie veebisaidil või mujal (näiteks kauplused)
  • veebisaidi kasutamisel kliendi kontoinfost või küpsiste (cookies) kaudu
  • ostu või tellimuse sooritamisel meie poes või e-poes isiku kontaktandmete või ostueelistusi puudutavate andmete talletamisel (geenitestid.ee võib paluda teatud veebilehe aladel vabatahtlikult esitada isikuandmeid ja personaalset informatsiooni. Nõutavad isikuandmed võivad sisaldada nime, aadressi, postiindeksit, e-posti aadressi, telefoninumbrit ja teisi andmeid).

 

Muude andmete kogumine

Kogume ka isikustamata andmeid – andmeid, mida ei saa otseselt ühe kindla isikuga siduda (sugu, vanus, keele eelistus, asukoht). Võime koguda ka andmeid üldistatud klienditegevuste kohta meie veebisaidil. Need andmed koondatakse ja neid kasutatakse selleks, et saaksime klientidele edastada kasulikumat teavet ja saaksime teada, millised veebisaidi, toodete ja teenuste osad on kõige huvipakkuvamad. Koondandmeid käsitletakse selles privaatsuspoliitikas isikustamata andmetena.

 

Kogutud isikuandmete kasutamine

  • Kogutud isikuandmete abil saame pakkuda Teile personaalset teenust. Pakutava teenuse osa jaoks on Teie isiklikud andmed eriti tähtsad, kuna ainult nii saame Teile pakkuda täpseid tulemusi, mis põhinevad Teie geneetilisel informatsioonil; personaliseeritud geneetiline profiil, informatsioon ning allikad võivad olla Teie jaoks kõige tähtsamad ja kasulikumad andmed. Teie personaalne informatsioon aitab meil paremini vastata Teie individuaalsetele vajadustele ja väljastada täpseid tulemusi.
  • Kogutud isikuandmete alusel saame uudiskirja tellijaid teavitada geenitestid.ee tooteuudistest, kampaaniatest ja tulevastest sündmustest. Klient, kes ei soovi olla meie uudiskirjaloendis või saada teavitusi teda huvitada võivatest toodetest, saab ennast adressaatide sihtrühmast igal ajal eemaldada.
  • Kogutud isikuandmeid kasutame teenuste pakkumiseks ning kliendi ees võetud kohustuste täitmiseks.
  • Kogume isikuandmeid, et täiustada meie kodulehekülge ning teenuseid. Proovime alati täiustada oma pakkumisi Teilt saadud informatsiooni ja tagasiside põhjal.
  • Kogutud isikuandmeid kasutame, et pakkuda Teile paremat klienditeenindust. Teie informatsioon võimaldab meil paremini vastata Teie päringutele ning pakkuda vajadusel abil.
  • Isikuandmeid kasutame, et saada kätte makseinfo ning saata välja vajalikud tarvikud teenuse osutamiseks.
  • Isikuandmeid kasutame Teiega kontakteerumiseks. Võime kasutada Teie e-maili aadressi, mille annate meile tellimust esitades või registreerides, et saata Teile informatsiooni ning teavitusi, mis puudutavad Teie tellimust.

 

Kogutud isikuandmete muutmine

Kliendi tuvastamiseks ja temaga kontakteerumiseks kogutud isikuandmeid on kliendil võimalik näha, muuta ja täiendada meie veebisaidil „Minu konto“ lehel.

 

Isikuandmete kaitse

Geenitestid.ee rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

Teie andmeid ei müüda, vahetata, kanta üle, ega anta ühelegi teisele firmale, ilma Teie nõusolekuta, välja arvatud postiteenusele, kes toimetab Teieni vajalikud tarvikud teenuse osutamiseks.

 

Turvalisus

Kõiki geenitestid.ee veebilehe külastamise, teenuste kasutamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.

 

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

Meie veebisaiti kasutama asudes või püsikliendi avalduse täitmisel oled käesolevate põhimõtete ja tingimustega tutvunud ning nendega nõustunud. Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitika üldtingimusi muuta.

Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta meiega ühendust aadressil info@geenitestid.ee.

Kommentaare pole

Sorry, the comment form is closed at this time.