+ 372 600 0199

info@geenitestid.ee

OÜ myInnerGo

Mäealuse 4, 12618, Tallinn, Eesti

Jälgi meid
 

Inimesed

Geenitestide labor  >  Kontakt  >  Inimesed

Kristel Metsla

Tegevjuht

Kristelil on geenitehnoloogia eriala magistrikraad Tallinna Tehnikaülikoolist. Hetkel on ta läbimas doktoriõpinguid Tallinna Tehnikaülikoolis keemia ja geenitehnoloogia erialal. Kristeli üheks suureks kireks on ka sport, millega ta on seotud olnud peaaegu kogu elu.

Oksana Joamets

Molekulaargeneetik

Oksana omandas magistrikraadi geenitehnoloogia erialal Tartu Ülikoolis. Tal on pikaaegne laboris töötamise ja geneetiliste analüüside läbiviimise kogemus.

Andres Valkna

Teadusvaldkonna juht

Andres on tunnustatud teadlane ning teadusvaldkonnas tegutsenud väga pikki aastaid. Ta omandas doktorikraadi Tartu Ülikoolis biokeemia erialal 1999. aastal ning on töötanud erinevatel ametikohtadel Tartu ülikooli arstiteaduskonnas, Stockholmi ülikoolis, Keemilise ja Bioloogilise Füüsika Instituudis, USA-s The Scripps Reasearch Instituudis, Vähiuuringute Tehnoloogia Arenduskeskuses ja Tallinna Tehnikaülikoolis.

Aire Teras

Molekulaargeneetik, juhatuse liige

Aire omandas magistrikraadi geneetika erialal Tartu Ülikoolis. Muuhulgas on ta olnud tootejuht ülemaailmses ravimifirmas ning projektijuht vähiravimi väljatöötamisele spetsialiseerunud ravimiarendusfirmas. Ta on pikki aastaid tegelenud tervise ja elustiiliga seotud geenitestide arenduse ja väljatöötamisega.

Maive Hanni

Assistent

Maive on omandamas bakalaureusekraadi keemia ja geenitehnoloogia erialal Tallinna Tehnikaülikoolis.

Taavi Päll

Bioinformaatik

Taavi Päll omandas geenitehnoloogia doktorikraadi 2013. aastal Tallinna Tehnikaülikoolist, kus ta uuris kasvajate angiogeneesi. Taavi praegusteks teadusteemadeks on inimese ja ka keskkonnaga seotud mikrobioomi ja viroomi uuringud ning sügavsekveneerimise põhjal tehtud diferentsiaalse ekspressiooni eksperimentide kvaliteediga seotud metateadus. Taavil on kogemus metagenoomiliste andmekogumite ja SARS-CoV-2 toorjärjestuse andmete analüüsimisel ning ta on loonud mitmeid bioinformaatilisi töövooge. Ta valdab R, Pythoni programmeerimiskeeli ning osalenud ka Snakemake'i ja ena-upload-cli arenduses. Taavi on õpetanud vähi molekulaarbioloogia kursust, andmeanalüüsi ja Bayesi statistika kursusi. Taavi hobideks on erinevad rattasõiduga seotud tegevused nagu MTB, kruusasõit ja rattamatkad.

Laura Luhari

Personaaltreener

Laura on treenerina töötanud 7 aastat juhendades nii rühma- kui personaaltrenne. Ta omab kogemust ka lapseootel ja sünnitanud naiste treenimisel. Tal on geenitehnoloogia eriala bakalaureusekraad ning hetkel on omandamas samal erialal ka magistrikraadi. Tema missiooniks on olla toetavaks juhendajaks terviseteadlikul teekonnal, et aidata leida sobiv liikumisviis ning tekitada harjumus kogu eluks. Kõik inimesed on erinevad – lähtuvalt geenitesti tulemustest ning sihtidest aitab Laura paika panna plaani, mis aitab Sul eesmärkideni jõuda!

Kommentaare pole

Sorry, the comment form is closed at this time.